Symantec Kurumsal ve Bireysel Antivirüs Çözümleri

 

Symantec 1982 yılında kurulmuş olup, 50’nin üzerinde ülkede 18.500’den fazla çalışanı ile dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden biridir. İnternet güvenliği teknolojisinde dünya lideri olan Symantec, kuruluşlara, kişilere ve servis sağlayıcılara içerik ve ağ güvenliği için geniş kapsamlı yazılım ve donanım çözümleri sunmaktadır. İstemci, gateway ve sunucu katmanları için virüs koruması çözümleri, firewall ve sanal özel ağ (VPN), güvenlik açığı yönetimi, saldırı koruma sistemleri, Internet içeriği, e-posta filtreleme ve dünya çapındaki kuruluş ve servis sağlayıcılara uzaktan yönetim ve güvenlik hizmetleri sunan bir dünya lideridir.  Norton bireysel güvenlik uzmanları, en yeni tehditlere karşı savunma sağlamak üzere tasarlanmış yeni nesil koruma yöntemleri geliştiriyor. Zamanında yapılan ürün güncellemeleri müşterilerimize otomatik olarak ulaştırılıyor. Norton güvenlik ürünleri, ister tek bir bağlı aygıt, ister bu türden aygıtlara sahip bir aile söz konusu olsun, gerçek dünya durumlarında gerçek insanların kullanımına yönelik olarak tasarlanmıştır. Norton, güvenilir bire bir karşılaştırma testlerinde üstün performans göstererek müşterilerimizin önem verdiği ödülleri kazanmaktadır.

 • Fidye yazılımı ve virüsler gibi mevcut ve yeni çıkan kötü amaçlı yazılımlara karşı gerçek zamanlı koruma sağlamaya yardımcı olur.
 • Gelişmiş güvenlik, çevrimiçi olduğunuzda özel ve finansal bilgilerinizi korumaya yardımcı olur.
 • Geniş kapsamlı koruma sunar.
 • Cihazlarınız için 1 numaralı tüketici güvenlik hizmeti.
 • %100 Virüsten Koruma Sözü: Abone olduğunuz andan itibaren bir Norton uzmanı cihazlarınızı virüslerden korumanıza yardımcı olur; aksi halde paranız iade edilir!

Norton App Lock

 • Hassas bilgilerinizi koruyun; Android cihazınıza yüklediğiniz uygulamalarda size ait çok miktarda önemli bilgi bulunur. Çoğu zaman, fotoğrafların, kişisel bilgilerin depolandığı uygulamalarda veya evinize uzaktan erişimi kontrol eden uygulamalarda bile güvenlik kodu kullanımı zorunlu değildir. Norton App Lock, cihazınız kaybolduğunda veya çalındığında verilerinizi meraklı gözlerden korur. Sneak Peek, 3 denemede telefonunuzun kilidini açamayan hırsızın veya herhangi bir kişinin fotoğrafını çeker.
 • Kilitlemek istediğiniz uygulamaları seçin; Norton App Lock, Android cihazınızı güvende ve gizli tutmak için size bir gizlilik kilidi vererek bir pin, parola veya desenli kilit ekranı kullanarak uygulamalarınızı kilitlemenize ve korumanıza olanak tanır. Kilitlemek istediğiniz uygulamaları seçin (tümü, bazıları veya önerdiklerimizi izleyin).
 • İtibarınızı koruyun; Artık sosyal medya uygulamalarınızın arkadaşlarınız tarafından kurcalanmasını engelleyebilirsiniz. Norton App Lock ile sosyal medya uygulamalarınızı kilitleyerek, statünüzü veya paylaşımlarınızı değiştirenin sadece siz olduğundan emin olabilirsiniz.
 • Çocuklarınızı güvencede tutar; Cihazınızı oyun oynayan veya video izleyen çocuklar ile paylaşıyorsanız, Norton App Lock ebeveyn kontrolleri ile uygulama içeriklerinizi güvenle gizli tutar.

Norton Clean

 • Norton Clean özellikleri ve becerileri; Daha fazla resim kaydetmeye veya uygulama indirmeye yetecek depolama alanınız yok mu? Norton, dünyanın en
  güvenilen güvenlik sağlayıcılarından biri, Android cihazınızdaki kalabalığı gidermenize yardımcı olmak için şimdi ön belleğinizdeki reklamları süpürüyor ve deponuzu gereksiz dosyalardan temizliyor
 • Uygulama Ön Bellek Dosyası Temizleyici ve istenmeyen dosya kaldırıcı; Android telefonunuzda veya tabletinizde disk alanı açmak için yüklenmemiş uygulamaların bıraktığı gereksiz ön bellek sistem dosyalarını temizleyin. Belleğinizi ve depolama alanınızı dolduran gereksiz dosyaları analiz edin ve güvenle kaldırın. Telefon, tablet ve SD kart depolama alanı açmak için ön belleği ve gereksiz dosyaları silin. Milyonlarda uygulamanın gereksiz dosya yaratma davranışı analiz edilerek Norton Clean’in zeki ve verimli bir şekilde olağanüstü bir doğruluk oranı ile hedeflerine (ön bellek ve gereksiz dosyalar) odaklanması sağlanmıştır. Tek tek uygulamaların ön belleğini temizleyin, nadir kullanılan uygulamaların kaldırılması önerilerini dinleyin ve bu uygulamaları 1SD bellek kartınıza taşıyın.
 • APK ve gereksiz dosya kaldırıcı; Telefon veya tablet depolama alanını geri kazanmak için Android Package Installer tarafından manüel olarak yüklenen gereksiz Android Package (.apk) dosyalarını (ki bu dosyaların çoğu büyüktür) kaldırın.
 • Bellek Optimize Edici; Bellek alanını harcayan ve cihaz performansını riske atan gereksiz dosyaları tamamen silin. Norton Clean, ön belleğiniz ve geçici dosyalarınız için gereksiz dosya kaldırıcıdır ve hatta nadir kullandığınız uygulamaları tespit etmenize ve kaldırmanıza izin verir – dağınıklığı azaltmanıza ve yeni uygulamalar, fotoğraflar ve videolar depolamak için bellek açmanıza yardım eder.

Norton Utilities

 • PC’nizi daha iyi durumda tutun; Yaşı ilerleyen her şeyin yavaşlaması da kaçınılmazdır. PC’lerin ortalama hizmet süresi 3 ile 5 yıl arasındadır. Ancak PC’nize ne kadar iyi bakarsanız bakın her an bir sistem çökmesi yaşayabilirsiniz. Norton Utilities, PC yavaşlamalarına ve daha da kötüsü çökmelere neden olabilecek yaygın sorunları çözer ve PC’nizin daha uzun bir süre sorunsuz çalışmasına yardımcı olur.
 • Kapsamlı PC performansı geliştirmelerinin tadını çıkarın; Bu işin mantığı basittir. Sabit sürücünüz ne kadar düzenli olursa PC’niz de o kadar iyi çalışır. Sabit sürücünüzdeki boş alan miktarı arttıkça, düzenlenmesi de kolaylaşır. Benzer şekilde, hatalı ayarlar PC’nizin size pek bir fayda sağlamadan fazladan çalışmasına neden olabilir. Norton Utilities, sabit sürücünüzü temizler ve sistemden kaldırılabilecek yinelenen dosyaları ve kullanılmayan uygulamaları tespit ederek alan boşaltır. PC’nizden en iyi performansı elde etmenize yardımcı olacak önceden ayarlanmış profiller de ürüne dahildir.
 • Hasar görmüş veya silinmiş dosyaları kurtarın; Önemli bir dosyayı veya fotoğrafı yanlışlıkla silmek hepimizin başına gelmiştir. Dosyalar siz onları sildikten sonra bile sabit sürücünüzde kalır. Norton Utilities sayesinde, böyle dosyaları kurtarmak için artık bilgisayar tamircisine gitmenize gerek kalmaz. Dosyalarınızı kendi evinizde, birkaç tıklamayla, hızlıca ve kolayca kurtarabilirsiniz.
 • Çevrimiçi etkinliklerinizi ve kişisel bilgilerinizi gizli tutun; Dijital bir çağda yaşıyoruz. Bu yüzden, doğal olarak kişisel dosyalarınızı PC’nizde saklıyorsunuz. Dijital hayatınızı gizli tutmak artık çok kolay. Silmek istediğiniz kişisel belgelerinizi güvenle ve kimsenin erişemeyeceği şekilde tamamen ortadan kaldırın. Bunu dijital bir kağıt öğütücü olarak düşünebilirsiniz. Norton Utilities sayesinde, bilgisayarınızda ne yaptığınızı yalnızca siz bilirsiniz. Uygulama, son açılan dosyalar geçmişinizi ve ziyaret ettiğiniz web sitelerini silerek gizliliğinizi korur.

Norton Safe Search

 • Riskli sitelerden kaçının; Norton Safe Search’ün arama sorgusu sonuçlarındaki şüpheli siteleri belirleyip ve/veya filtreleyip, çevrimiçi etkileşimlerinizi güvende tutmaya yardımcı olacağını bilerek web’de gezinin
 • Web’de güvenle alışveriş yapın; Bir web sitesi için Norton Secured derecelendirmesini gördüğünüzde, Norton Safe Search’ün çevrimiçi alışveriş risklerini en aza indirmeye yardımcı olduğunu bilerek güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Norton Bireysel Antivirüs Koruması

1 Kullacı 3 Kullacı 5 Kullacı 10 Kullacı
Norton (Symantec) Security Standart Bireysel Antivirüs Koruması Ürüne Git Ürüne Git Ürüne Git Ürüne Git
Norton (Symantec) Security Deluxe Bireysel Antivirüs Koruması Ürüne Git Ürüne Git Ürüne Git Ürüne Git
Norton (Symantec) Security Premium Bireysel Antivirüs Koruması Ürüne Git Ürüne Git Ürüne Git Ürüne Git
Norton (Symantec) Security Family Premier Bireysel Antivirüs Koruması Ürüne Git Ürüne Git Ürüne Git
Norton (Symantec) Security Mobile Security Bireysel Antivirüs Koruması Ürüne Git

Endpoint Kurumsal Antivirüs Koruması

1 Yıllık 2 Yıllık 3 Yıllık 5 Yıllık
Symantec Security Endpoint Protection 14 Kurumsal Antivirüs Koruması Ürüne Git Bilgi Alın Bilgi Alın Bilgi Alın
Symantec Security Endpoint Protection Cloud Kurumsal Antivirüs Koruması Ürüne Git Bilgi Alın Bilgi Alın Bilgi Alın
Symantec Security Endpoint Detection and Response Kurumsal Antivirüs Koruması Ürüne Git Bilgi Alın Bilgi Alın Bilgi Alın
Symantec Security IT Management Suite Kurumsal Antivirüs Koruması Ürüne Git Bilgi Alın Bilgi Alın Bilgi Alın
Symantec Security Hybrid Cloud Security Kurumsal Antivirüs Koruması Ürüne Git Bilgi Alın Bilgi Alın Bilgi Alın
Symantec Security Cloud Workload Protection Kurumsal Antivirüs Koruması Ürüne Git Bilgi Alın Bilgi Alın Bilgi Alın
Symantec Security Control Compliance Suite Kurumsal Antivirüs Koruması Ürüne Git Bilgi Alın Bilgi Alın Bilgi Alın
Symantec Security Data Loss Prevention Kurumsal Antivirüs Koruması Ürüne Git Bilgi Alın Bilgi Alın Bilgi Alın
Symantec Security Data Loss Prevention and CloudSOC Kurumsal Antivirüs Koruması Ürüne Git Bilgi Alın Bilgi Alın Bilgi Alın
Symantec Security Email Security Cloud Kurumsal Antivirüs Koruması Ürüne Git Bilgi Alın Bilgi Alın Bilgi Alın
Symantec Security Advanced Threat Protection for Email Kurumsal Antivirüs Koruması Ürüne Git Bilgi Alın Bilgi Alın Bilgi Alın
Symantec Security Messaging Gateway Kurumsal Antivirüs Koruması Ürüne Git Bilgi Alın Bilgi Alın Bilgi Alın
Symantec Security Secure Web Gateway – Cloud and Premium Kurumsal Antivirüs Koruması Ürüne Git Bilgi Alın Bilgi Alın Bilgi Alın
Symantec Security Web Application Firewall & Reverse Proxy Kurumsal Antivirüs Koruması Ürüne Git Bilgi Alın Bilgi Alın Bilgi Alın
Symantec Security Content & Malware Analysis Kurumsal Antivirüs Koruması Ürüne Git Bilgi Alın Bilgi Alın Bilgi Alın
Symantec Security Network Forensics: Security Analytics Kurumsal Antivirüs Koruması Ürüne Git Bilgi Alın Bilgi Alın Bilgi Alın
Symantec Security Network Performance / WAN Optimization Kurumsal Antivirüs Koruması Ürüne Git Bilgi Alın Bilgi Alın Bilgi Alın
Symantec Security Cloud Application Security (CASB) Kurumsal Antivirüs Koruması Ürüne Git Bilgi Alın Bilgi Alın Bilgi Alın